Наша компанія працює на ринку насіння сільськогосподарських культур лише декілька років. Хоч гібриди угорських селекційних інститутів, які ми представляємо, давно відомі і зайняли гідне місце серед сільськогосподарських виробників Східної Європи і країн території колишнього Радянського Союзу. В Україні велику зацікавленість до насіння кукурудзи і соняшнику проявляють як великі агрохолдинги, так і фермерські господарства. Ріст популярності гібридів забезпечується завдяки їх пластичності до зміни природно-кліматичних умов вирощування і високому генетичному потенціалу урожайності. Гібриди угорської селекції варті уваги наших найвибагливіших господарів. Ми сподіваємось на тісну і взаємовигідну співпрацю.

Виконавчий директор
ТОВ "Україно-Венгерська насіннєва компанія"
Ляшок Петро Григорович
    "ВУДСТОК" Кфт. семейная, торгово-семеноводческая компания, которая уже более 20-ти лет представляет на рынках стран СНГ производителей семян гибридной кукурузы и подсолнечника лучших венгерских селекционных центров. У фирмы сегодня 9 гибридов кукурузы и 3 гибрида подсолнечника регистрированы в Украине. Гибриды не только высокоценные генетически, но имеют самые высокие семенные качества. Традиционно высокое качество и высокопроизводительный генетический потенциал, а также доступные цены характеризируют гибридные семена фирмы. "Вудсток" Кфт. совместно с основным украинским дилером – ООО "Украино-Венгерской Семенной Компанией" обеспечивает сельхозпроизводителей наиболее подходящими для их регионов гибридами, проводит множество демонстраций, семинаров по технологии выращивания. Только внедрение новых гибридов, улучшение технологии выращивания позволяет получить высокие результаты на полях и вместе с тем прибыльность сельхозпроизводителей и ответить на вызовы связанные с изменением климата наших стран.

Исполнительный директор
фирмы "ВУДСТОК" Кфт.
Мароши Габор


    В останні роки ми тісно співпрацюємо з ТОВ «Україно-Венгерською насіннєвою компанією». Гібриди, що висівали на своїх полях, зарекомендували себе на відмінно, з високим адаптивним потенціалом, забезпечують стабільний високий урожай. Надіюсь на подальшу спільну, взаємовигідну співпрацю.


Директор
ПрАТ "Зернопродукт МХП"
Кучер Микола Іванович
    ТОВ фірма «Астарта-Київ» це великий і успішний агропромхолдинг, до складу якого входить багато сільгосппідприємств. Ціна нашого успіху – щоденна кропітка робота, яка має декілька складових. Однією із основних є якісний посівний матеріал. Висококонденційне насіння зумовлює високий урожай.
    Співпрацюючи з ТОВ «Україно-Венгерська насіннєва компанія», ми переконались, що гібриди кукурудзи даної компанії якісні і мають високий потенціал урожайності, заслуговують на увагу сільгоспвиробників. Результатами співпраці з ТОВ «Україно-Венгерська насіннєва компанія» задоволені.

Начальник управління с.-г. виробництва
ТОВ фірми "Астарта-Київ"
заслужений працівник
сільського господарства України
Карась Борис Веніамінович